HOME / Plus GSM
PANEL UŻYTKOWNIKA

LOGOWANIE

E-mail
Hasło
NUMER KONTA

Newsletter
Telefon do sklepu internetowego

(61) 869 40 17

O firmie

| | |

Cyfrowa telefonia komórkowa GSM

 

Od 1996 roku Inter Consult S.A. jest Autoryzowanym Przedstawicielem sieci Plus GSM. Dział cyfrowej telefonii komórkowej GSM oparł swoją działalność o procedury i metody zapewniające najwyższą jakość świadczonych usług. Inter Consult S.A. posiada własną sieć dystrybucji w całym kraju w zakresie zawierania umów o świadczenie usług sieci Plus GSM oraz oferowania do sprzedaży usług i towarów handlowych znajdujące się w ofercie Polkomtel S.A. Są to specjalistyczne punkty obsługi klienta, w których najwyższa jakość usług zagwarantowana jest przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów ds. sprzedaży.

Inter Consult S.A. posiada grupę profesjonalnych konsultantów, działających na terenie całego kraju, odpowiednio przeszkolonych i posiadających najwyższe w tym zakresie kwalifikacje. Ich działalność zwrócona jest głównie w kierunku klienta biznesowego. Każdy konsultant świadczy usługi sieci Plus GSM, jest w stanie rozwiązać wszelkie zgłaszane przez klienta problemy, zapewniając jednocześnie fachową pomoc i doradztwo.

Inter Consult S.A. prowadzi sprzedaż hurtową doładowań w systemie pre-paid wszystkich operatorów. W bogatej ofercie znajdą Państwo także akcesoria do telefonów GSM.